فناوری اطلاعات و ارتباطات

فناوری اطلاعات و ارتباطات

فناوری اطلاعات گزینه ای عالی است که می تواند در جهت پیشرفت شغلی به شما کمک نماید. اگر در پی پیشرفت شغلی، کسب مهارت های تازه یا یک شغل جدید هستید،دوره های فناوری اطلاعات می تواند به شما کمک نماید تا یک فرد رقابتی و ارزشمند با مهارت های مهم باشید. 

دوره ها

شبکه

شبکه

دوره 2012 MCSAمناسب برای مدیران شبکه در حوزه مدیریت سیستم عامل می باشد. دانشجویان گرامی پس از پایان این دوره قادر خواهند بود مدیریت سیستم عامل را در شبکه سازمان و یا شرکت انجام دهند. از جمله این موارد می توان مدیریت Domain ،Update ها ، نصب و نگهداری سیستم عامل ، مدیریت محیط مجازی مبتنی بر V-Hyper شرکت مایکروسافت، مدیریت DHCP برای تخصیص IP به دستگاهها ، مدیریت سرویس DNS و بطور کلی تمامی مدیریت ها مربوط به ویندوز اشاره نمود. الزم به توضیح می باشد پس از پایان این دوره دانشجویان عزیز می توانند به عنوان مدیر شبکه شروع بکار نمایند.

جزئیات دوره
وب

وب

افرادی که مایل آغاز طراحی و برنامه نویسی تحت وب می باشند با گذراندن این دوره می توانند طراحی ، ایجاد و راه اندازی وب سایت های استاتیک بر روی وب را انجام داده و در صورت تمایل پس از این دوره در کلاس های net .و یا PHP جهت برنامه نویسی وب شرکت نمایند. اهداف دوره: در انتهای این دوره دانشجویان قادر خواهند بود:

1 .با مبانی طراحی وب آشنا شوند.

2 .گرافیک صفحات وب را ایجاد نمایند.

3 .گرافیک های طراحی شده را به وب سایت استاتیک تبدیل نمایند.

4 .بنرهای فلش جهت وب سایت ها ایجاد نمایند

5 .با استفاده از جاوا اسکریپت و jQuery صفخات را مدرن و تعاملی سازند.

6 .وب سایت طراحی شده را بر روی اینترنت بازکذاری نمایند.

جزئیات دوره
نرم افزار

نرم افزار

ارائه آموزشهای تخصصی برنامه نویسی در زمینه های وب، موبایل، دسکتاپ و زبانهای برنامه نویسی C#, Java, C++,Python و ... و تحت سیستم عاملهای ویندوز و لینوکس و..........

جزئیات دوره
ICDL

ICDL

ارائه آموزشهای کاربردی برای دریافت گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای همه دوره های تخصصی Microsoft Office از خدمات آموزشی این گروه هستند.

جزئیات دوره
نظر خود را وارد کنید

شرکت شاهوار