معماری

معماری

امروز که بازار کار داخلی از دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهی اشباع شده است و گویا تعداد بیکاران در برخی از رشته های دانشگاهی از تعداد شاغلین آن رشته پیشی گرفته است، بسیاری از کارشناسان بر این باورند، تنها مهارت ها و توانایی های غیر آکادمیک افراد تحصیلکرده است که می تواند ابزار نجات آنها را فراهم نموده و آنها را راهی شغل مورد نظر نماید.

همچنین در زمان حاضر، برای ورود به خیلی از مشاغل، داشتن مدرک دانشگاهی اولویت نمی باشد و مهارت افراد در یک زمینه تخصصی است که حرف اول را می زند. لذا در سال های اخیر بسیاری از علاقه مندان و کسانی که به صورت تجربی در مشاغل مرتبط با معماری، ساختمان سازی و طراحی داخلی فعالیت داشته اند، با شرکت در دوره های تخصصی مرتبط که توسط مراکز و مؤسسات خصوصی برگزار می شود، با کمترین هزینه  صاحب توامندی قابل قبولی در آن حوزه شده اند و از این طریق رشد چشمگیری را در زندگی شغلی خود تجربه کرده اند.  

دوره ها

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

 دسطح اول شامل : درک معماری، درک هندسه فضا، نقشه کشی و نرم افزار اتوکد 

سطح دوم: شامل شناخت متریال های داخلی، متره و براورد، سبک شناسی معماری داخلی، نرم افزار SKETCH UP و V-RAY، اصول و ضوابط چیدمان دکوراسیون داخلی در فضای مسکونی

 سطح سوم: شامل دروس نورپردازی، نرم افزارهای 3D MAX و POST PRODUCTION و اصول طراحی می باشد.

جزئیات دوره
نرم افزارهای کاربردی

نرم افزارهای کاربردی

شامل  دوره های آموزش کوتاه مدت نرم افزارهای کاربردی معماری با استفاده از جدیدترین ورژن های روز با دروس 3D MAX, AUTOCAD,POST PRODUCTION, REVIT, V-RAY, RHINO و ... می باشد .

جزئیات دوره
نظر خود را وارد کنید

شرکت شاهوار