فناوری مد و پوشاک

فناوری مد و پوشاک

همانطور که شما عزیزان در جریان هستید یکی از بزرگترین قطبهای اقتصادی جهان طراحی مد و لباس میباشد که در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شاخه های رشته های هنری و فنی مهندسی جهان محسوب میشود…چون بواسطه به حرکت درآمدن صحیح این رشته خاص و کاملا علمی ،رشته های دیگری در زمینه هنر نیز فضایی متفاوت را تجربه خواهند کرد. ..همانند ساخت زیور آلات -طراحی پارچه – کیف وکفش – آرایش مو و صورت – عکاسی و فیلمبرداری …هدف این موسسه دردوره چهار ساله طراحی مد و لباس، معرفی یک طراح لباس و استایلیست به دنیای مد خواهد بود.

دوره ها

بازاریابی مدرن در مد

بازاریابی مدرن در مد

برگزاری دوره ها و سمینارهای مرتبط در حوزه بازاریابی و صنعت مد

جزئیات دوره
تکنولوژی دوخت

تکنولوژی دوخت

در این دو ترم کاملا تخصصی انواع تکنیکهای دوختی برای پارچه های متفاوت و انواع دوخت یقه ها و نکات کلیدی استر کاری های مختلف را در دامن ها و کت و پالتو و لباسهای شب تجربه خواهند نمود….طراحی دوخت جزو رشته های خاص و شیرین در طراحی مد و لباس میباشد که الزامیست یک طراح لباس با آن آشنایی کامل، داشته باشد….یک طراح لباس شاید یک دوزنده حرفه ای نباشد ولی الزاما باید راهکارهای دوختی مناسبی برای خروجی نهایی کار، ارایه دهد.

جزئیات دوره
اسکیس خطی و تصویرسازی در مد

اسکیس خطی و تصویرسازی در مد

در این سه ترم که هرکدام سه ماه بطول می انجامد، طراح لباس با اسکیس خطی (طراحی آناتومی بدن و فیگور ) آشنا خواهد شد و در بخشهای دیگر جنسیت سازی پارچه ها و نحوه پوشاندن لباس روی تن مانکن را آموزش خواهد دید و در ترم آخر تصویر سازی مد را بطور کامل آموزش خواهد دید.

جزئیات دوره
مبانی رنگ در مد

مبانی رنگ در مد

یک تک ترم سه ماهه میباشد که درآن طراح با نحوه ساخت و ترکیب بندی رنگها و همچنین چرخه رنگی و تاثیر آنها در طراحی لباس آشنا خواهد شد…و پالت های رنگی متفاوتی را برای فصول مختلف طراحی و خلق مینماید.

در کل برای ورود به این رشته بینهایت جذاب، نیاز به هیچگونه پیشنیازی نمیباشد…فقط علاقه و تلاش و صبر و دقت مهمترین ابزارهای خاص این رشته خواهند بود .

جزئیات دوره
نظر خود را وارد کنید

شرکت شاهوار