سوالات متداول

حداقل سن شرکت در کلاس ها برای کودکان، 6 سال می باشد و حداکثر سن آنها در کلاس، 11 سال است.
همگی متد های آموزشی انتخاب شده در موسسه ی علامه قطب واندی، از سطح بالای علمی برخوردار هستند و همگی از بهترین متد های آموزشی در سراسر دنیا، به شمار می آیند. ولی برای احترام به سلایق متفاوت در نوع مطرح کردن موضوعات، هر یک از شعبه های این مرکز آموزشی، یکی از متد ها را برای آموزش انتخاب کرده است؛ تا به این طریق، افراد گزینه های انتخابی بیشتری داشته باشند.
با توجه به تعدد دانشجویان و تنوع درخواست کلاس در روزهای مختلف، گروه آموزشی پردیسان برای ارئه خدمات بهتر کلاس های سه روز در هفته، دو روز در هفته، کلاس های پنج شنبه و جمعه و کلاس های فشرده را برگزار می کند.
امتحانات به دو صورت کتبی (written) و شفاهی (oral) برگزار می شوند.
در دوره های کودکان کتاب های Family Friends, First Friends, Pockets, Little Pockets، در دوره نوجوانان کتاب های Connect و در دوره های بزرگسال کتاب های New American English File تدریس می شود.
دانشجویانی که برای امتحاناتی مثل آیلتس خود را آماده میکنند ابتدا می بایست دانش عمومی زبان خود ( General English) را تقویت کنند. از اینرو گروه آموزشی پردیسان نیز در همین راستا با داشتن کادری مجرب سعی بر این دارد تا دانشجویان را در کسب نمره بالا در امتحان آیلتس یاری نماید
برای انجام تعیین سطح نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. علاوه بر این سوپروایزرهای گروه آموزشی پردیسان مشاره های آموزشی مورد نیاز را نیز به زبان آموزان ارائه می دهند.
1. یک قطعه عکس 4*3
2. تصویر کپی کارت ملی
3. شهریه دوره
4. اصل و کپی کارت کارمندان آموزش و پرورش و یا خانواده شهدا و جانبازان جهت اخذ تخفیف
امکان ثبت نام برای دو نفر وجود دارد ولیکن کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و از تخفیفات ویژه برخوردار است. البته زمانی کلاس قابل شروع شدن است که هر دو نفر در یک سطح باشند.
بله، کلیه شعبه گروه آموزشی پردیسان دارای امکانات آموزش زبان انگلیسی به کودکان سه سال به بالا می باشد. کتاب این دوره ها Little Pockets است.

اگر سوال دارید، بپرسید

گروه آموزشی شاهوار