هنر و گرافیک

هنر و گرافیک

افرادی که در زمینه‌های طراحی ـ گرافیک و تبلیغات علاقه‌مند به فعالیت باشند با گذراندن این دوره و یادگیری مفاهیم آن می‌توانند به وسیله کامپیوتر و نرم‌افزار Photoshop و کلیه امکانات آن که به صورت جامع و کامل تدریس می‌شود در امر طراحی گرافیک با کامپیوتر موفق شوند.

دوره ها

سینمای دیجیتال

سینمای دیجیتال

با آموزش دوره های مونتاژ فیلم و خلق افکت های رایانه ای در سال ١٣٨٣ فعالیت خود را اغاز کرده است.در راستای چشم انداز دپارتمان و با رویکردی نو به دنیای هزاره سوم و نگاه جدی به فناوری روز دیجیتال ، اقدام به آموزش دوره های مرتبط به سینما مانند عکاسی ، تصویر برداری ، انیمیشن سازی و صداگذاری و دروس جلوه های ویژه سینمایی را در جهت ارتقای دانش و بالا بردن سطح دانش سینمایی و تلویزیونی کرده است. توسعه اموزش های نوین فیلم سازی مطابق با استانداردهای جهانی ، کاربردی بودن دوره های آموزشی این دپارتمان وتلاش در جهت تربیت نیروهای متخصص و کار آمد ، از اهداف دپارتمان است.

جزئیات دوره
گرافیک

گرافیک

علاقه مندان با آموزش محیطهای گرافیکی Vector-Raster (نرم افزار های Photoshop-Corel-Illustrator-In Design) و دوره های تخصصی گرافیکی می توانند باخلق،ویرایش، کنترل رنگ و نور، مونتاژ تصاویر ، ترسیم اشکال پایه و پیشرفته ،کنترل ساختار گرافیکی ، آرم ، لوگو و مبانی طراحی پوستر ، اصول چاپ صفحه آرایی و ... آشنایی کامل را پیدا کنند.

جزئیات دوره
نقاشی

نقاشی

در ابتدا دانشپذیران با تکنیک های سیاه قلم و سبک رئال با هدف بالا بردن مهارت های طراحی و آمادگی لازم جهت ورود به سبک های مدرن آشنا میشوند. در سطح بعدی آموزش کار با تکنیک های رنگ روغن و اکرولیک در سبک های مدرن و نقاشی فیگوراتیو اشنا میشوند .و در انتها دانشپذیران کار با تکنیک های آبرنگ و گواش و همچنین سبک های هنری مدرن و چهره نگاری یاد میگیرند و در بخش پتینه و هنرهای دکوراتیو دانشپذیران را با تکنیک های مختلف اشنا میکند.

جزئیات دوره
پیوند کوتاه:
امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید

گروه نرم افزاری شاهوار